Witamy i zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej oferty:

Księgowość
od A do Z
WIĘCEJ
Samodzielna
Księgowość
WIĘCEJ

Jesteśmy międzynarodowym działem firmy BDT Viken Regnskap AS. Oferujemy usługi księgowe i doradcze. Firma BDT Viken ma długą historię - została założona w 1979 roku i obecnie zatrudnia kilkudziesięciu pracowników, w tym wielu autoryzowanych księgowych i rewidentów.

Wiedza, jakość, doświadczenie i dostępność to kluczowe hasła, które są dla nas ważne w codziennej pracy dla naszych Klientów. W zakresie usług księgowych obsługujemy firmy od A do Z (m.in. w sprawach związanych z księgowością, wynagrodzeniami, rozliczeniami, roczną księgowością, reprezentacją VAT oraz otwarciem firm).

Efektywność i przystępne ceny

Nasz zespół prowadzi elektroniczną księgowość, co usprawnia współpracę zarówno nam jak i Państwu. Prowadząc księgowość z użyciem systemów Visma lub Tripletex jesteśmy w stanie, za pomocą elektronicznych rozwiązań, znacznie ograniczyć czas naszej pracy co pozytywnie odbije się na cenie, przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych usług. Nasi Klienci mogą też nadal tradycyjnie dostarczać nam dokumenty, jeśli takie rozwiązanie będzie dla nich wygodniejsze. Elektroniczna księgowość oznacza przede wszystkim wyższe bezpieczeństwo przechowywania Państwa danych.

Ułatwienie codziennej pracy

Przy pomocy aplikacji oraz bezpośrednich dostępów elektronicznych do swojej księgowości mogą Państwo na bieżąco śledzić rozwój swojej firmy, znaleźć rachunki lub faktury oraz ocenić i planować przyszłość swojej firmy. Państwa pracownicy za pomocą aplikacji mogą również rejestrować wydatki, rejestrować godziny pracy na projektach i wiele więcej, co znacznie usprawnia działalność firmy.

Nasz dział oferuje cenę prowadzenia księgowości od 500 NOK bez VAT, co czyni nas jednym z najbardziej konkurencyjnych partnerów na rynku.

Rozwiązanie rodzaju zrób to sam

Dajemy również możliwość prowadzenia księgowości, wystawiania faktur oraz płatności przez klienta w prostym i tanim do obsługi systemie „Tripletex”. W jego obsłudze pomogą Państwu pracownicy naszego działu.

Reprezentacja VAT oraz pomoc firmom zagranicznym

Mamy wieloletnie doświadczenie z zagranicznymi firmami. Zarówno w kwestiach dotyczących reprezentacji VAT, rozliczeń dla zagranicznych firm jak i kontaktu z urzędami mogą Państwo liczyć na nasze fachowe wsparcie.

Zapraszamy do kontaktu!

Księgowość od A do Z

BDT Viken jest profesjonalną firmą księgową, gdzie nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się prowadzeniem audytu oraz pełnej księgowości dla zagranicznych, a szczególnie skandynawskich spółek, prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, zaś nasze biura w Norwegii prowadzą kompleksową księgowość dla norweskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, mających swoją działalność na rynku norweskim i międzynarodowym.

Naszym głównym celem jest ułatwienie Państwu zarządzania finansami, tak aby można było w pełni skupić się na rozwoju własnej firmy.

Nasze usługi księgowe to m.in:

 • rejestracja i przepływ dokumentów,
 • prowadzenie ksiąg,
 • sprawozdanie z działalności,
 • budżet,
 • płace,
 • fakturowanie,
 • roczne sprawozdania, bilanse,
 • deklaracje podatkowe,
 • zeznania podatkowe VAT i naliczenia,
 • rozliczanie pracowników,
 • środki trwałe i amortyzacja,
 • przelewy,
 • kontrola finansowa,
 • reprezentacja klienta przed urzędami,
 • audyt finansowy,
 • badanie sprawozdań,
 • rewizja rachunkowości,
 • kontrola finansowa,
 • rozliczenia roczne,
 • przygotowywanie sprawozdań do rewidenta.

BDT Viken jest zajmuję się też elektroniczną księgowości, z naciskiem na zapewnienie naszym klientom przewagi nad konkurencją, dzięki wykorzystaniu naszej wiedzy i nowoczesnej technologii.

Samodzielna Ksiegowość

Przy użyciu systemu Tripletex są Państwo w stanie samodzielnie prowadzić swoją księgowość (np. fakturowanie, wyliczanie pensji, księgowanie prostych dokumentów, oraz składanie raportów VAT.

Oferujemy proste szkolenie w obsłudze systemów, przy podpisaniu umowy.

System Tripletex posiada aplikacje telefoniczne które mogą automatycznie rejestrować wydatki Państwa pracowników przy zrobieniu zdjęcia oraz wprowadzać je automatycznie do systemu płac. Unikną Państwo w ten sposób produkcji wielu papierowych dokumentów i usprawnią przebieg informacji.

Infolinia Tripletex jest darmowa. Nasza rola w Państwa księgowości będzie zależna od Państwa. Nasza firma, jako kontroler i konsultant, która będzie wykonywać dla Państwa rozliczenie roczne (jeśli tak uzgodnimy w umowie).

Skontaktuj się z namiw celu otrzymania szczegółowej oferty.

Profesjonalne wsparcie w księgowości i kontakcie z norweskimi urzędami.

NORWEGIA

Hoffsveien 15
0275 Oslo

POLSKA

ul. Podgórna 27/U1
70-205 Szczecin

KONTAKT

+47 22 50 66 05
accounting@bdtviken.no

Regnskap AS: 935392667MVA

"Cała zawartość tej strony ma wszelkie prawa zastrzeżone. To dotyczy tekstu, zdjęć, elementów graficznych, designu oraz logo. Autorem strony jest BDT Viken AS. Kopiowanie lub rozpowszechnienie informacji znajdujących się na stronie jest zakazane bez zgody autora"

nasze profile

Strona używa cookies Dowiedź się więcej