19
10.2018

Szkolenie dotyczące emerytur norweskich, restauracja "U Mamy", 17.10.2018, Oslo

Szkolenie dotyczące emerytur norweskich, restauracja "U Mamy", 17.10.2018, Oslo

 

Szkolenie emerytalne zorganizowane przez BDT Viken, poświęcone emeryturom norweskim, odbyło się już po raz drugi. Wcześniej gościliśmy zainteresowanych w siedzibie naszej firmy na Hoffsveien 15 w Oslo.

Tym razem, dzięki gościnności restauracji "U Mamy", mieliśmy możliwość zorganizować szkolenie w innym miejscu. Podczas spotkania pojawiło się wiele interesujących pytań ze strony uczestników.

Omówiono między innymi temat łączenia norweskiej emerytury z innymi świadczeniami (m.in. z pracą, świadczeniami z NAV itd.), a także kwestię tzw. II filaru emerytalnego (OTP).

Dziękujęmy jeszcze raz za udział i pomoc wszystkim uczestnikom i współorganizatorom.

Nasza firma planuje w przyszłości zorganizować jeszcze kilka szkoleń poświęconych innej tematyce. Jeśli mają Państwo sugestie, jakie tematy mogłyby zostać omówione, to prosimy o kontakt z naszym biurem

 

« powrót

NORWEGIA

Hoffsveien 15
0275 Oslo

POLSKA

ul. Podgórna 27/U1
70-205 Szczecin

KONTAKT

+47 22 50 66 05
accounting@bdtviken.no

Regnskap AS: 935392667MVA

"Cała zawartość tej strony ma wszelkie prawa zastrzeżone. To dotyczy tekstu, zdjęć, elementów graficznych, designu oraz logo. Autorem strony jest BDT Viken AS. Kopiowanie lub rozpowszechnienie informacji znajdujących się na stronie jest zakazane bez zgody autora"

nasze profile

Strona używa cookies Dowiedź się więcej